Příjem limitů končí:Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Slovinsko
Leon Sťukejl - IOS 9001 Kovinotehna MKI, b.l. Portrét zprava, podpis / 3řádk.nápis, Sign.ZC, Punc.925, Ag 27 mm