Příjem limitů končí:Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Ivančice - pobočka ČNS
K.Zeman - 20 let pobočky, 1979#Ag Portrét Alfonse Muchy čelně, nápis / motiv z plakátu nápis, Sign., Punc., Ag 900/1000, 30 mm, BK.17/5