ČNS Šumperk, 80. aukce - DODRAŽBA

Pichl - kutnohorský mincverk v Praze

Položka 3402
Vyvolávací cena: 50 Kč

Sobota 19.5.2018, 20:00:00.

Praha - medaile českoslovanské národopisné výstavy

Pichl - kutnohorský mincverk v Praze, b.l. Částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP Nepunc., Ag 21 mm, 1.70 g_odstr.ouško, č.ned.

Zachovalost: -1/1-