ČNS Šumperk, 80. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - medaile na paměť 50 let sovětské moci v SSSR 1917 - 1967

Položka 1986
Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Sobota 19.5.2018, 20:00:00.

SSSR

Nesign. - medaile na paměť 50 let sovětské moci v SSSR 1917 - 1967 Hlava Lenina, pod ní halav kosmonauta, dělníka a rolnice, v pozadí Kreml, vročení / 6řádk.nápis, Punc.na hr.925, Ag 50 mm, 76,38 g