ČNS Šumperk, 80. aukce

J.Bejvl - k 80.výročí vzniku republiky 1918 - 1998

Položka 1955
Vyvolávací cena: 900 Kč
Docílená cena: 900 Kč

Pátek 11.5.2018, 20:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

J.Bejvl - k 80.výročí vzniku republiky 1918 - 1998 Portrét zleva v brigadýrce, opis / velký státní znak v lip. ratolesti Sign., Punc.900, Ag 36 mm, 13 g, Nov.01.238a _orig.kapsle + etue + certifikát

Zachovalost: proof