ČNS Šumperk, 80. aukce

Pátek - národopisná a průmyslová výstava - raženo na oslavu

Položka 1926
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 800 Kč

Pátek 11.5.2018, 20:00:00.

Litomyšl

Pátek - národopisná a průmyslová výstava - raženo na oslavu 250 letého trvání gymnasia, 1894, v kartuši městský znak, opis / pohled na město s budovou gymnasia, 3řádk.nápis v úseči, Sign., Punc., Ag 32 mm, 14.4 g