Pátek 11.5.2018, 20:00:00.
Chaura Karel, 1869 - 1945
600.výročí zvelebení českého mincovnictví, 1900 Koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Sign.Ch.K. (K.Chaura) Punc., Ag 900, 30 mm, 4.92 g