ČNS Šumperk, 79. aukce

Nesign. - mistrovství Evropy v kopané ve Švédsku 1992

Položka 3171
Vyvolávací cena: 220 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Pátek 10.11.2017, 20:00:00.

Německo - BRD

Nesign. - mistrovství Evropy v kopané ve Švédsku 1992 Pohár na mapě Německa, po obvodu znaky jednotlivých zemí, opis / mapa Evropy s vlajkou, opis, Punc.999, Ag 40 mm, 20.1 g

Zachovalost: proof