Pátek 10.11.2017, 20:00:00.
Knobloch Milan, 1921 -
Karel Gott - 50.výročí narození, b.l. Hlava zpředu, faksimile podpisu / slavík sedící na G, pražské budovy, Sign., Punc. Ag 45 mm dvanáctihran, 84.7 g_RR!