Pátek 12.5.2017, 20:00:00.
Česká republika, 1992 -
20 Haléř b.l. (2001) České Budějovice - mincovní město Sign.J.Bejvl, Punc.999.9, Au 20 mm, 5 g, náklad 500 ks _orig.etue + kapsle + certifikát