Pátek 12.5.2017, 20:00:00.
Česká republika, 1992 -
2 Koruna 1995 Jablonec n.N. - minc.město Sign.J.Dostál, J.Truhlíková-Spěváková, Punc.999,9, Au 20 mm 7.77 g_orig.etue + kapsle + certifikát