ČNS Šumperk, 78. aukce

Radnitzky - Medaile na návrat císaře do Vídně

Položka 618
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Radnitzky - Medaile na návrat císaře do Vídně, 1852 Hlava zleva, ratolesti, opis / triumfální brána, nápis a opis, Sign., Bronz 50 mm_orig.dobová etue - částečně zlacená tém.