ČNS Šumperk, 78. aukce

Vídeň - DEM VERDIENSTE 1890 K.K.LANDWIRTHSCHATS-

Položka 2075
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 14 000 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Vídeň - DEM VERDIENSTE 1890 K.K.LANDWIRTHSCHATS- GESELLSCHAFT IN WIEN zemská zeměd.a hospodářská výstava Andělé drží královský znak s korunkou, Sign.Jauner Punc., Ag oválná med.83x67 mm, Wu.9385(Cu), 97.27 g_R! tém.