ČNS Šumperk, 78. aukce

650.výročí založení mincovny v Kremnici 1328 - 1978#Ag

Položka 1954
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Kremnice - pobočka NSČs

650.výročí založení mincovny v Kremnici 1328 - 1978#Ag Mince, na pozadí panorama města, opis / mincovní lis, mince, 5řádk.nápis, Sign.AP (A.Peter)78, Punc. 900/1000, Ag 50 mm, 59.6 g