ČNS Šumperk, 78. aukce

K.Zeman - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II.

Položka 1953
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 2 200 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Brno - pobočka ČNS

K.Zeman - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II., 1978#Ag Korunovaná hlava zpředu, vročení, opis / panovník na koni v bitvě, Sign., Punc., Ag 42 mm, 49.8 g, BK.5/8