ČNS Šumperk, 78. aukce

- 30 let pobočky v Jihlavě a 750 let horního práva

Položka 131
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Zlaté medaile vydané jihlavskou pobočkou ČNS

- 30 let pobočky v Jihlavě a 750 let horního práva, 1999 Klečící pregéř, opis / sedící alegorická postava ženy, v pozadí panorama města, opis, Sign.MS, Punc.986, Au 25 mm, 11.84 g