ČNS Šumperk, 78. aukce

Johannes Kepler

Položka 127
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Německo, BRD, 1949 -

Johannes Kepler, 1571 - 1630 - k 400.výročí narození, b.l (1971) Poprsí čelně mírně zprava, opis / Weil der Stadt - znak uprostřed, po obvodu 7 znaků měst, kde působil, Sign.OFK, Punc.900, 20 mm, 3.79 g

Zachovalost: proof