ČNS Šumperk, 78. aukce

J.Bejvl - pamětní medaile k 80.výročí vzniku ČSR

Položka 123
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 8 500 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Česká Republika, 1993 -

J.Bejvl - pamětní medaile k 80.výročí vzniku ČSR, 1998 Portrét prezidenta T.G.Masaryka zleva, opis / státní znak ČSR, opis Sign.JB, Punc.999.9, Au 23 mm, 7.78 g, náklad 500 ks, Nov.01.237, _orig.etue + kapsle + certifikát

Zachovalost: proof