ČNS Šumperk, 77. aukce

Brno - VIII.moravské zemské střelby 1901

Položka 763
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Brno - VIII.moravské zemské střelby 1901, poprsí protektor arcivévody Rainera čelně, 3řádk.nápis, opis / pod korunou pohled na město, dole terč, Sign.Gedlitzka, 2x Punc., Ag 36 mm, 23.54 g