ČNS Šumperk, 77. aukce

Chomutov (Komotau) - na I.zemské střelby svazu něm.střelců 1894

Položka 761
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 15 000 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Chomutov (Komotau) - na I.zemské střelby svazu něm.střelců 1894 Korun.znak, nápis na stuze, dubové lístky / terč, vlajky, pohár Nesign., 2x Punc., Ag klipa 23 g, 34x34 mm_R!