ČNS Šumperk, 77. aukce

Jauner - úmrtní medaile

Položka 619
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Hannau und Hořowitz, Moritz, 1834 - 1889

Jauner - úmrtní medaile, 24.III.1889 Hlava zprava, opis / znak s klenoty na rozloženém korunovaném plášti, opis, Sign., Punc., Ag 42 mm, 50.02 g