Pátek 11.11.2016, 20:00:00.
Novoražby a repliky
Čechy, Václav II. Pražský groš - novoražba, punc.1995 "b" A.Peter - Kutnohorský pamětní groš, b.l. ( 1949 ) Nesign., Punc., Ag 987, 27 mm, 4.1 g, Čechy, Karel IV. Pražský groš - novoražba, punc.1995 "b"