Příjem limitů končí:Pátek 13.5.2016, 20:00:00.
Rudolf II., 1576 - 1612
Dukátová medaile 1602 Císařská koruna, lat.opis / korunovaný rakouský znak, lat.opis, Nesign., Punc.900, Au 20 mm, 4.00 g_novoražba R!