Pátek 13.5.2016, 20:00:00.
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
E.Kodet - jednostranná plaketa z přelomu 20. a 30.let 20.stol. Poprsí TGM čelně, nápis, Sign.KE, patinov.na bronz 81x103 mm Nov.01.083b