ČNS Šumperk, 75. aukce

K.Adenauer - úmrtní medaile 1876 - 1967

Položka 3623
Vyvolávací cena: 280 Kč
Docílená cena: 280 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Německo - BRD

K.Adenauer - úmrtní medaile 1876 - 1967 Portrét čelně, opis / 3řádk.nápis, Nesign., Punc.999.9, Ag 40 mm, 25.98 g

Zachovalost: proof