ČNS Šumperk, 75. aukce

Christian 4.- 1644 - z edice Dánská historie

Položka 3612
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Dánsko

Christian 4.- 1644 - z edice Dánská historie, b.l. (1994) Skupina postav na palubě lodi, 2řádk.nápis v úseči / velký znak, opis, Sign.JR, Punc.0925, Ag 36 mm, 26.98 g

Zachovalost: proof