ČNS Šumperk, 75. aukce

Sudety - den obětí požárů - Samaritertag

Položka 1963
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 280 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Medaile a odznaky hasičských spolků

Sudety - den obětí požárů - Samaritertag, Bez.Verb.Nr.4, b.l. Dřevěný štít s modrým písmem 29.5x49.5 mm na rev.sign. Ed.Böhm Freudenthal Schles.

Zachovalost: 1/-