ČNS Šumperk, 75. aukce

Vorchdorf (Horní Rakousko) - medaile b.l.

Položka 1951
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Vorchdorf (Horní Rakousko) - medaile b.l. Pohled na kostel, opis / znak města, opis Nesign., Punc.925, Ag 35 mm, 19.97 g

Zachovalost: proof