ČNS Šumperk, 75. aukce

Bruno Kreisky - spolkový kancléř 1970 - 1983

Položka 1950
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Bruno Kreisky - spolkový kancléř 1970 - 1983, b.l. Portrét čelně, opis / budova kancléřství, opis Sign.Hausner, Punc.999, Ag 60 mm, 99.6 g_orig.etue

Zachovalost: proof