ČNS Šumperk, 75. aukce

Josef sv.pán Eichendorf - něm.romatický básník (1788 - 1857) -

Položka 1923
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Slezsko

Josef sv.pán Eichendorf - něm.romatický básník (1788 - 1857) - na 200.výr.narození 1988, portrét čelně, opis / zámek Lubowice, opis Nesign., Punc.1000, Ag 40 mm, 25.24 g

Zachovalost: proof