ČNS Šumperk, 75. aukce

Nesign. - Boleslav II. - denár - novoražba

Položka 1919
Vyvolávací cena: 160 Kč
Docílená cena: 250 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Česká Republika

Nesign. - Boleslav II. - denár - novoražba, Punc.ČM 1999 Ag 28 mm, 12.97 g, certifikát_orig.kapsle