ČNS Šumperk, 75. aukce

Nesign. - Francie - tourský groš - novoražba

Položka 1918
Vyvolávací cena: 160 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Česká Republika

Nesign. - Francie - tourský groš - novoražba, Punc.ČM 1998 Ag 28 mm, 13 g_orig.kapsle