ČNS Šumperk, 74. aukce

Svatojiřská tolarová medaile

Položka 854
Vyvolávací cena: 360 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Církevní medaile nesignované

Svatojiřská tolarová medaile, b.l. (18.stol.) Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis Nesign., Ag 45 mm, 24.7 g_dr.st. po o.

Zachovalost: 2/2