ČNS Šumperk, 74. aukce

Husův 1/2 tolar

Položka 852
Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Církevní medaile nesignované

Husův 1/2 tolar, b.l. - litý ( ze 16.stol.) Poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis a dvojitý opis, Ag 41 mm, 14.51 g, Don.3453, Katz.71 _pozlac.portrét a relief, dr.st. po o. R!