ČNS Šumperk, 74. aukce

Harald V. - medaile k 70.narozeninám 1937 - 2007

Položka 4082
Vyvolávací cena: 320 Kč
Docílená cena: 320 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Norsko

Harald V. - medaile k 70.narozeninám 1937 - 2007 Portrét mírně zleva, plachetnice / velký norský znak Sign.Jarise, Punc.925, Ag 39 mm, 33.84 g, na hr.znač.1/1000

Zachovalost: proof