ČNS Šumperk, 74. aukce

Medaile z edice Norsko a válka 1940 - 45

Položka 4081
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Norsko

Medaile z edice Norsko a válka 1940 - 45, b.l. (1995) Korunov.znak s velkým "V" / voják proti Quislingovi, opis Sign.JR+RMT, Punc.999, Ag 39 mm, 20.16 g

Zachovalost: proof