ČNS Šumperk, 74. aukce

O.Španiel - Malá medaile na 10 let republiky

Položka 115
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Docílená cena: 8 500 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Československo, období 1918 - 1939

O.Španiel - Malá medaile na 10 let republiky, 1928 Sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc., Au 987/1000, 22 mm, 6.891 g_tém.