Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Německo - BRD
Bensheim - zámek Schönberg a zámek Auerbach, b.l. Pohled na zámky, ženská postava, opis / dominanty města, 10 znaků Nesign., Punc.986, Ag 26 mm, 11.1 g