Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Vatikán - Papežský stát, Leo XIII., 1878 - 1903
Bianchi - medaile na encykliku Quod apostolici muneris 1879 Poprsí papeže zleva, opis / alegorie Náboženství sedící na oblaku, opis, v úseči MDCCCLXXIX, Sign., Nepunc., Ag 44 mm, 33,74 g _dr.škr. a hlazen vploše aversu