Příjem limitů končí:Úterý 22.9.2020, 23:59:00.
Československo 1990 - 1993
10 Kčs 1990 - T.G.Masaryk - Sign.RONAI, KM.138.2 (mosaz), nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř