ČNS Praha, 81. aukce

Charlotte Wolter

Položka 1134
Vyvolávací cena: 800 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Schwerdtner Johann, 1834 - 1920

Charlotte Wolter, herečka - úmrtní medaile 1897 - poprsí zleva, opisy / 6-řádkový nápis, lyra, vavřín. ratolest, Sign., bronz 60 mm, Haus.8010, pěkná patina