ČNS Praha, 81. aukce

Nikolaus Dumba - vrchní správce spořitelny 1900 -

Položka 1129
Vyvolávací cena: 800 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

Nikolaus Dumba - vrchní správce spořitelny 1900 - poprsí zleva / palmová ratolest a 8-řádkový nápis, Sign., bronz 55 mm, 55.722g, pěkná patina, téměř