ČNS Praha, 81. aukce

Dr.Malý - zachránce 42 životů při povodni v Trutnově

Položka 1108
Vyvolávací cena: 800 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923

Dr.Malý - zachránce 42 životů při povodni v Trutnově 1897 - poprsí zprava, opis / tonoucí, holubice se snítkou a nápis, Sign., bronz 53mm, 57.662g, patina