ČNS Praha, 81. aukce

Praga

Položka 1083
Vyvolávací cena: 240 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923

Praga, továrna na automobily - reklamní medaile b.l. - štít s českým lvem, stylizovaná koruna s nápisem, vavřínový věnec, Sign., jednostr.bronz 63 mm, patina

Zachovalost: 0