ČNS Praha, 81. aukce

Mödling bei Wien - chrám archanděla Gabriela

Položka 1047
Vyvolávací cena: 100 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Církevní medaile - evropské svátostky s místem původu

Mödling bei Wien - chrám archanděla Gabriela, opis / Duch Svatý v podobě holubice, opis, Nesign., hliník 24 mm s původním raženým ouškem, patina, téměř