ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Generál Lafayette - obnovení Národní gardy 1789/1830

Položka 2410
Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Generál Lafayette - obnovení Národní gardy 1789/1830 - poprsí zleva, vročení/ 5-řádkový nápis ve věnci, Sign.A.Gatteaux, měď 50 mm, dr.hr., nep.rysky, patina