ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Gayrard - AE medaile na vítězství u Montenotte 1796 -

Položka 2387
Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804

Gayrard - AE medaile na vítězství u Montenotte 1796 - poprsí zprava / Niké letící nad zeměkoulí, nápis, Sign., zn.BRONZE, 41mm, 38.893g, Zeitz.1, patina