Pátek 27.12.2019, 18:00:00.
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa na výstavě 1891 - poprsí zprava, opis / 6-řádkový nápis ve věnci, Sign. J.CH., zlacená mosaz 43 mm, ŠFP.23b, skvrnky