ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Christlbauer - návštěva Fr.Josefa na výstavě 1891 -

Položka 2348
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Christlbauer - návštěva Fr.Josefa na výstavě 1891 - poprsí zprava, opis / 6-řádkový nápis ve věnci, Sign. J.CH., zlacená mosaz 43 mm, ŠFP.23b, skvrnky