ČNS Praha, 79. aukce

Oslo 1952 (pozdější ražba) - VI.zimní olympijské hry

Položka 2670
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Oslo 1952 (pozdější ražba) - VI.zimní olympijské hry, Nesign., zlacený bronz 50 mm