Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Kremnica
Výstava mincí - replika dukátu Zikmunda Lucemburského 1954 - stojící sv.Ladislav, opisy / čtyřdílný znak, opis, Nesign., Nepunc., 21mm, 2.491g, pěkná patina